1/9

אנו מזמינים אתכם לקחת את המשפחה/חברים וצאו לחופשת שייט שונה ומיוחדת על יאכטה שתצא להפליג מרודוס ותשוט בין איי יוון, מפליגים ושוחים במים הכחולים הצלולים והנקיים שילוו אותכם באורך כל החופשה. לעגון ולבקר בערים התוססות, בתוך מפרצים יפיפיים, כפרים ציוריים, אתרים היסטוריים, נופים מדהימים ואתרי צלילה מרתקים. ישנה אפשרות לשלב טיולים באזור ופעילויות ספורט ימי.  זמן  איכות המתמזג עם הטבע רגעים בלתי נשכחים שאותם תיקחו אתכם כזיכרון מענג הביתה. חופשה מושלמת כמו שראוי שתהיה לכם.

אנחנו כאן כדי להגשים לכם אותה.

054-3055566

המסלולים שלנו

שייט בין איי יוון / רודוס מארמאריס רודוס

 

איי יון הם מאזורי השייט האטרקטיביים ביותר בעולם עם מגוון רחב של מסלולים. ניתן להפליג ביניהם במשך שנה שלמה ועדיין לבקר רק בחלק קטן מהמקומות היפהפיים, בהם ניתן גם לעגון ולנפוש. בין איי יוון ניתן למצוא את המפרצים היפים ביותר שבים האגאי ובים התיכון. זו חופשה אידיאלית לאלו שאוהבים יופי טבעי, נופים מרהיבים וחווית שייט בלתי נשכחת.

1/31

היאכטות שלנו

היאכטות בהן אנחנו מוציאים את חופשות השייט שלנו הן יאכטות שנבנות בטורקיה ונקראות גולט. הן בנויות מעץ ובשיטה בניה כפי שהיה נהוג לבנותן כבר עשרות שנים, עבודות נגרות ידנית, בהתאם לתקופה של היום הן נבנות גדולות ומרווחות עם תאים מרווחים כשלכל תא צמודים מקלחת עם שרותים.בכל גולט יש בדרך כלל סלון רחב עם עם טלוויזיה ומערכות שמע, בסיפון של הגולט פרושים מזרנים רכים ומפנקים שמאפשרים לנוח ולהשתזף עליהם. כל גולט מצויד במנוע גדול ומערכת מפרשים המאפשר שייט נוח ומהנה. חלקם מצוידים בגנרטורים המפעילים מערכות מיזוג אויר בגולט.

1/17