יום 1 :

אחרי הנחיתה ברודוס מחכה לקבוצה הסעה שתיקח אותנו משדה התעופה שברודוס ליאכטה העוגנת במרינה, מתארגנים בתאים ויוצאים לטייל בעיר רצוי לבקר בעיר העתיקה. ארוחת ערב תוגש על סיפון היאכטה במרינה. אחרי ארוחת ערב, אנחנו מאוד ממליצים לכם ליהנות בלילה הסוערים בעיר רודוס. את הלילה הראשון נעבור ברודוס. רודוס הוא האי הגדול ביותר של איי הדודקאנסיים. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יום 2 :

לאחר ארוחת בוקר נצא להפלגה לחוף הים הטורקי בדאטצ'ה לאחר שמסיימים את הסידורים הפורמאליים עם השלטונות הטורקיים נעגון ונעשה סיור בעיר דאטצ'ה נפליג למפרצים באזור, נשחה ונטייל באזור, את הלילה נעביר באחד המפרצים שצמודים לדאטצ'ה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יום 3 :

בבוקר נרים עוגן ונפליג לאי היווני סימי, זהו האי היווני המיוחד והכי שונה שנפגוש בשייט שלנו. זהו אי קטן במרחק של כשעה וחצי הפלגה מרודוס האי הררי מאוד ומיושב בדלילות .נעגון ונשחה במפרצים העמוקים ושקטים. נבקר בעיר סימי הבנויה בבניה מסורתית בסגנון ניאו קלאסי רוב הבתים משופצים ויפים. לאורך הנמל מספר רחובות מסחריים עמוסי מסעדות בתי קפה וחנויות מזכרות ובהם המון ספוגים זכר למקור הפרנסה העיקרי של האי בעבר – שליית ספוגים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יום 4 :

את היום הרביעי נעביר באי סימי לאחר ארוחת הבוקר אנו נפליג למנזר של Panormitis שממוקם במקום קסום במפרץ saken על אי סימי, נשחה במפרצים שבאזור שם

ונטייל לאן שיובילו אותנו רגלינו באזור היפה הזה. 

 

 

 

 

 

 

 

 

יום 5 :

בבוקר נשוט לאי ניסירוס נעשה שם הפסקה לשחיית בוקר. באי ניסירוס ישנו הר הגעש שהתפרץ פעם אחרונה בשנת 1422, והוא עדיין פעיל. נבקר בכפר Nikea שממוקם בצדו של המכתש כפר עם רחובות לבנים עם כיכר מרכזית מצופה בפסיפס מסוגנן. ניתן לקחת סיור באוטובוס באופן עצמאי למכתש (הר הגעש), ולראות את הגזים ממעמקי האדמה. אחרי ארוחת צהריים נפליג לאי קוס, נתמקם באחד המפרצים נצא לטייל באי ניתן לשחות או להזמין כל מיני פעילויות של ספורט ימי. את הלילה נעביר באחד המפרצים שבאי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יום 6 :

לאחר ארוחת הבוקר מפליגים לאי חאלקי. שנמצא קילומטרים ספורים ממערב לרודוס, האי הנפלא חאלקי ידוע גם בשם "מרכז שלום וידידות". שטחו של האי חאלקי רק 28 קמ"ר ורק עם כפר אחד עליו, כמה כבישים עם מספר מועט של מכוניות באי חאלקי מובטח לך באמת שקט ורוגע, מקום אידיאלי לברוח מהמולת העיר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יום 7 :

לאחר ארוחת הבוקר נרים עוגן ונפליג לרודוס, נעגון בדרך במספר מפרצים נשחה ונטייל באזור

לאחר ארוחת הצהריים נפליג למרינה ברודוס ונעגון בה. את הערב והלילה נעביר במרינה שבעיר רודוס.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

יום 8 :

בבוקר נקום בניחותה נאכל ארוחת בוקר, נחזור לתאים ונתחיל לארגן את הציוד האישי שלנו, בסיבות השעה 11:00 נעלה לסיפון, ניפרד מהצוות שליווה ושירת אותנו במשך כל ההפלגה, נעלה לאוטובוס שיקח אותנו לשדה התעופה ברודוס לקראת הטיסה לישראל

 

 *נ.ב. : לקפטן יש סמכות לשנות את המסלול בהתאם לתנאי מזג האוויר .

 

 

 

 

שייט בין איי יוון 

ליצירת קשר :

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now